UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chłopie dziurę to masz w mózgu...kto robi w motocyklu dziury by głośno chodził? Zatrzymałeś się na czasach MZ czy WSK . Trzeba było podejść i zagadać do któregoś motocyklisty ,a się prężysz w internecie .

Motocyklista92

Anuluj