UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłopie dziurę to masz w mózgu...kto robi w motocyklu dziury by głośno chodził? Zatrzymałeś się na czasach MZ czy WSK . Trzeba było podejść i zagadać do któregoś motocyklisty ,a się prężysz w internecie .
Motocyklista92