UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chłopie dziurę to masz w mózgu...kto robi w motocyklu dziury by głośno chodził? Zatrzymałeś się na czasach MZ czy WSK . Trzeba było podejść i zagadać do któregoś motocyklisty ,a się prężysz w internecie .

Motocyklista92