Wybrany wątek opinii
Niestety, bardzo często zatrzymanie się przed przejściem na drodze wielopasmowej tym się kończy.
Do moderacji
Odpowiedz
22
7
Nie kończyło by sie tym ,gdyby auto na prawym pasie zatrzymało się na wysokości lini wyznaczonej do tego ,a nie metr za tą linią
Oczywiście na dodanym wyzej zdjeciu pojazdu juz niema ,poniewarz jako swiadek sklamal iz na przejściu było więcej osób, i przez policję został puszczony ,a wina spadła na osobę kierująca renault
Do moderacji
Odpowiedz
1
18
A co to ma do rzeczy czy zatrzymał się przed linią, czy za nią? Kierujący obok nie miał prawa wychylić się choćby o milimetr przed niego! I dopóki jedni kret*ni nie będą utwardzać przed przejściami, a drudzy kret*ni będą próbowali umniejszać ich winę, to Polska nadal będzie czołówce w ilości wypadków na pasach.
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
@Zennon. - Oczywiście "uważać", nie "utwardzać". Słownik w telefonie wie lepiej.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
A to dlatego że mamy tylu piratów drogowych którzy notorycznie wyprzedzają i omijają na przejściu. Za takie coś nawet jak nie ma pieszego z miejsca powinno być zbierane prawko
Do moderacji
Odpowiedz
6
3