UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co to ma do rzeczy czy zatrzymał się przed linią, czy za nią? Kierujący obok nie miał prawa wychylić się choćby o milimetr przed niego! I dopóki jedni kret*ni nie będą utwardzać przed przejściami, a drudzy kret*ni będą próbowali umniejszać ich winę, to Polska nadal będzie czołówce w ilości wypadków na pasach.

Zennon.