UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie kończyło by sie tym ,gdyby auto na prawym pasie zatrzymało się na wysokości lini wyznaczonej do tego ,a nie metr za tą linią Oczywiście na dodanym wyzej zdjeciu pojazdu juz niema ,poniewarz jako swiadek sklamal iz na przejściu było więcej osób, i przez policję został puszczony ,a wina spadła na osobę kierująca renault