UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co to ma do rzeczy czy zatrzymał się przed linią, czy za nią? Kierujący obok nie miał prawa wychylić się choćby o milimetr przed niego! I dopóki jedni kret*ni nie będą utwardzać przed przejściami, a drudzy kret*ni będą próbowali umniejszać ich winę, to Polska nadal będzie czołówce w ilości wypadków na pasach.

Zennon.

Anuluj