UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co to ma do rzeczy czy zatrzymał się przed linią, czy za nią? Kierujący obok nie miał prawa wychylić się choćby o milimetr przed niego! I dopóki jedni kret*ni nie będą utwardzać przed przejściami, a drudzy kret*ni będą próbowali umniejszać ich winę, to Polska nadal będzie czołówce w ilości wypadków na pasach.
Zennon.