UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A to dlatego że mamy tylu piratów drogowych którzy notorycznie wyprzedzają i omijają na przejściu. Za takie coś nawet jak nie ma pieszego z miejsca powinno być zbierane prawko

Andżeju

Anuluj