UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A to dlatego że mamy tylu piratów drogowych którzy notorycznie wyprzedzają i omijają na przejściu. Za takie coś nawet jak nie ma pieszego z miejsca powinno być zbierane prawko
Andżeju
A to dlatego że mamy tylu piratów drogowych którzy notorycznie wyprzedzają i omijają na przejściu. Za takie coś nawet jak nie ma pieszego z miejsca powinno być zbierane prawko
Andżeju