Wybrany wątek opinii
@Ja" co ty gadasz że wbiegła jak samochód na prawym pasie zatrzymał się żeby ją przepuścić.
Do moderacji
Odpowiedz
43
6
Zatrzymał się w ostatniej chwili, a kierująca pojazdem koleżanka nie zdążyła zachować, poza tym ten o którym ty mówisz że się zatrzymał to owszem ale w takim miejscu że nie widzieliśmy pieszej.
Do moderacji
Odpowiedz
6
33
@Ja""" - No faktycznie - piesza na przejściu dla pieszych to takie niespotykane zjawisko że kierująca mogła się jej nie spodziewać, a to że auto na pasie obok się zatrzymało to zapewne jakaś awaria starego rzęcha. Brak mi słów na takie głupie tłumaczenia!
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@Ja""" - Jestem kierowcą który zatrzymał się przed przejściem. Przechodziły cztery osoby i pechowa piąta, która nie biegła. Przed przejściem stałem dłuższą chwilę więc niema mowy, że "kierowca"nie widział stojącego auta. Jak siedzisz na tylnej kanapie i piszesz nie prawdę to trzeba się liczyć z konsekwencjami prawnymi. Chyba, że w tym momencie byłeś nieświadom
Do moderacji
Odpowiedz
2
0