UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ja""" - Jestem kierowcą który zatrzymał się przed przejściem. Przechodziły cztery osoby i pechowa piąta, która nie biegła. Przed przejściem stałem dłuższą chwilę więc niema mowy, że "kierowca"nie widział stojącego auta. Jak siedzisz na tylnej kanapie i piszesz nie prawdę to trzeba się liczyć z konsekwencjami prawnymi. Chyba, że w tym momencie byłeś nieświadom

jackszt52