UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ja""" - No faktycznie - piesza na przejściu dla pieszych to takie niespotykane zjawisko że kierująca mogła się jej nie spodziewać, a to że auto na pasie obok się zatrzymało to zapewne jakaś awaria starego rzęcha. Brak mi słów na takie głupie tłumaczenia!

Mx