UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ja""" - No faktycznie - piesza na przejściu dla pieszych to takie niespotykane zjawisko że kierująca mogła się jej nie spodziewać, a to że auto na pasie obok się zatrzymało to zapewne jakaś awaria starego rzęcha. Brak mi słów na takie głupie tłumaczenia!

Mx

Anuluj