UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ja""" - Jestem kierowcą który zatrzymał się przed przejściem. Przechodziły cztery osoby i pechowa piąta, która nie biegła. Przed przejściem stałem dłuższą chwilę więc niema mowy, że "kierowca"nie widział stojącego auta. Jak siedzisz na tylnej kanapie i piszesz nie prawdę to trzeba się liczyć z konsekwencjami prawnymi. Chyba, że w tym momencie byłeś nieświadom

jackszt52

Anuluj