UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikt was wspiera . Nikt was nie szanuje i najważniejsze nikt wam nic nie zapłaci . Samorządy udowodniły , że obejdą się bez was teraz rodzice wam udowodnią ,że wasza rola jest zupełnie nieznacząca w kształceniu .Tylko otwieracze klasy .