Wybrany wątek opinii

Brawo dla PRAWDZIWYCH nauczycieli, którzy nie dali się zastraszyć terrorystom z ZNP. Dla niektórych nie powinno już być miejsca w tym zaodzie.
Roo (2019.04.15)
Wielu nauczycieli nie jest zrzeszonych w ZNP i nikt nie dał się zastraszyc, to dobrowolne. Niestety, w tym kraju żadne próby rozmów nie dają skutku, więc czasem trzeba zastosować inne metody. To przykre że rząd w ogóle do tego dopuścił, by nauczyciel musiał wybierać. "Ciemna masa" słucha ślepo tych bzdur w TVP i w to wszystko wierzy.. I nie oceniaj człowieku kto jest prawdziwym nauczycielem, bo nie masz bladego pojęcia o tym zawodzie.
Gosc (2019.04.15)
@Gosc - Ciemna masa", grubo. Prawda jest taka, że nic nie zrobiono z edukacją od przemian. Jeśli ktoś się zagłębi jak było to zauważy, że każdy kolejny rząd wywracał się o Kartę Nauczyciela. Wszelka próba kończyła się cichą rezygnacją. Dobrze to opisuje ostatnie wydanie Gazety Warszawskiej.
(2019.04.15)
Powrót do komentarzy