UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gosc - Ciemna masa", grubo. Prawda jest taka, że nic nie zrobiono z edukacją od przemian. Jeśli ktoś się zagłębi jak było to zauważy, że każdy kolejny rząd wywracał się o Kartę Nauczyciela. Wszelka próba kończyła się cichą rezygnacją. Dobrze to opisuje ostatnie wydanie Gazety Warszawskiej.