UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo dla PRAWDZIWYCH nauczycieli, którzy nie dali się zastraszyć terrorystom z ZNP. Dla niektórych nie powinno już być miejsca w tym zaodzie.
Roo
Brawo dla PRAWDZIWYCH nauczycieli, którzy nie dali się zastraszyć terrorystom z ZNP. Dla niektórych nie powinno już być miejsca w tym zaodzie.
Roo