UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dla PRAWDZIWYCH nauczycieli, którzy nie dali się zastraszyć terrorystom z ZNP. Dla niektórych nie powinno już być miejsca w tym zaodzie.

Roo

Anuluj