UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wielu nauczycieli nie jest zrzeszonych w ZNP i nikt nie dał się zastraszyc, to dobrowolne. Niestety, w tym kraju żadne próby rozmów nie dają skutku, więc czasem trzeba zastosować inne metody. To przykre że rząd w ogóle do tego dopuścił, by nauczyciel musiał wybierać. "Ciemna masa" słucha ślepo tych bzdur w TVP i w to wszystko wierzy.. I nie oceniaj człowieku kto jest prawdziwym nauczycielem, bo nie masz bladego pojęcia o tym zawodzie.
Gosc