UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Świetnie"?? Dobre sobie, zewsząd słyszymy kto zasiada w komisjach, jaki jest tam bałagan i ile rzeczy dzieje się wbrew prawu. Ciekawe, co z RODO itp, itd. A to, że egzaminy sie odbywają, to TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki samorządom, bo na pewno nie zatroszczylo się o to Państwo..

Wkurzona

Anuluj