UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miało być wszystko " sparaliżowane", a tu proszę, egzaminy się odbywają. Jak widać strajk nauczycieli niczego nie zablokował. Panstwo świetnie sobie z tym poradziło. Jeszcze matury i po egzaminach. Pozostanie tylko " duży smród" po tym, jak zachowali się nauczyciele biorący udział w strajku. Powodzenia wszystkim zdającym.