UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miało być wszystko " sparaliżowane", a tu proszę, egzaminy się odbywają. Jak widać strajk nauczycieli niczego nie zablokował. Panstwo świetnie sobie z tym poradziło. Jeszcze matury i po egzaminach. Pozostanie tylko " duży smród" po tym, jak zachowali się nauczyciele biorący udział w strajku. Powodzenia wszystkim zdającym.