UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moze chcesz reaktywowac tez winnice w Malborku. Albo niech Pasłęk znowu ma dostep do zalewo, wzbogaci to okoliczne rejony !
Patryk12340987
Moze chcesz reaktywowac tez winnice w Malborku. Albo niech Pasłęk znowu ma dostep do zalewo, wzbogaci to okoliczne rejony !
Patryk12340987