UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A wiecie ludzie ile Amerykanie płacą za dwudniowy obiad to wam powiem całe 1,70 zł resztę pan Błaszczak dopłaca z naszej kieszeni ,a Polacy biedują

Olaf2

Anuluj