UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A wiecie ludzie ile Amerykanie płacą za dwudniowy obiad to wam powiem całe 1,70 zł resztę pan Błaszczak dopłaca z naszej kieszeni ,a Polacy biedują
Olaf2
A wiecie ludzie ile Amerykanie płacą za dwudniowy obiad to wam powiem całe 1,70 zł resztę pan Błaszczak dopłaca z naszej kieszeni ,a Polacy biedują
Olaf2