UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po cholerę ten kanał? Wy myślicie, że jak 50 osób dostanie pracę to bezrobocie w Elblągu się OGROMNIE zmniejszy? Chcecie Putinowi zrobić na złość? :) A jak zrzuci bombkę na Elbląg to co będzie? Nic nie będzie, nas nie będzie :)