Wybrany wątek opinii
To jest student? Takie cos , co ma maksymalne 0,5 szarej komórki nie powinno wogóle studiować. Należy przekazać informacje o zachowaniu na uczelnie a tam powinni mu wystawic imienny, zaszczytny "wilczy bilet". Jesli to student PWSZ w Elblągu to jestem pewny ze rektor własnoręcznie nakopalby my w tylek i wywalil na zbity pysk z uczelni.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@Gosc - dokładnie i do ręcznego kopania rowów pod kable, w zimie oczywiscie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Gosc - Nie rozumiem zdziwienia, teraz taka jest wiekszosc studentow, a ilu to co skonczylo 2-3 kierunki i siedzi bezrobotna z rodzicami
Do moderacji
Odpowiedz
0
2