UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest student? Takie cos , co ma maksymalne 0,5 szarej komórki nie powinno wogóle studiować. Należy przekazać informacje o zachowaniu na uczelnie a tam powinni mu wystawic imienny, zaszczytny "wilczy bilet". Jesli to student PWSZ w Elblągu to jestem pewny ze rektor własnoręcznie nakopalby my w tylek i wywalil na zbity pysk z uczelni.

Gosc