UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc - Nie rozumiem zdziwienia, teraz taka jest wiekszosc studentow, a ilu to co skonczylo 2-3 kierunki i siedzi bezrobotna z rodzicami

Guest02

Anuluj