UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc - Nie rozumiem zdziwienia, teraz taka jest wiekszosc studentow, a ilu to co skonczylo 2-3 kierunki i siedzi bezrobotna z rodzicami
Guest02
@Gosc - Nie rozumiem zdziwienia, teraz taka jest wiekszosc studentow, a ilu to co skonczylo 2-3 kierunki i siedzi bezrobotna z rodzicami
Guest02