UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest student? Takie cos , co ma maksymalne 0,5 szarej komórki nie powinno wogóle studiować. Należy przekazać informacje o zachowaniu na uczelnie a tam powinni mu wystawic imienny, zaszczytny "wilczy bilet". Jesli to student PWSZ w Elblągu to jestem pewny ze rektor własnoręcznie nakopalby my w tylek i wywalil na zbity pysk z uczelni.

Gosc

Anuluj