UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No tak to już jest jak jednocześnie się chleje, ćpa i z bronią po lesie lata... Ciągłe układy i ścieżki ubeckie chyba nigdy się nie skończą, jak można takim ludziom wydawać pozwolenie na broń, przeciętny "szary" zdrowy na umyśle i ciele bez nałogu obywatel ma wielki problem by takie pozwolenie uzyskać a taka nowobogacka i niepokorna patologia nie ma z tym problemu.
Aptekarz