UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak oczywiście masz rację. Musimy jako Elbląg uznać racje Pomorza. Raz już zresztą uznaliśmy jak Buzek zajumał w 1999 całą Mierzeję. Trudno widocznie tak musi być. Jeszcze bardziej trzeba się podporządkować Olsztynowi, cieszyć się, że chcą nas mieć w tym wspaniałym województwie. Najlepszy prezydent ever Wróblewski plus Wcisła i za 10 lat w Elblągu będzie się żyło super. Luźniej, bo wyjedzie następne 20 tys, ale zostaną sami szczęśliwi. Pięknie się to poukładało :)
zadowolony_jak_nie_wiem_co