UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak oczywiście masz rację. Musimy jako Elbląg uznać racje Pomorza. Raz już zresztą uznaliśmy jak Buzek zajumał w 1999 całą Mierzeję. Trudno widocznie tak musi być. Jeszcze bardziej trzeba się podporządkować Olsztynowi, cieszyć się, że chcą nas mieć w tym wspaniałym województwie. Najlepszy prezydent ever Wróblewski plus Wcisła i za 10 lat w Elblągu będzie się żyło super. Luźniej, bo wyjedzie następne 20 tys, ale zostaną sami szczęśliwi. Pięknie się to poukładało :)

zadowolony_jak_nie_wiem_co