UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawdę mówiąc w chwili obecnej mi to lata i powiewa jak większości elblążan, którzy nie dali się wpuścić w maliny i głosowali na P. Wróblewskiego, a nie Wilka. W przyszłym roku też na jesieni są wybory, ciekawe, czy PIS wyciągnie z tego wnioski.