UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na pewno. Ponownie przyjedzie kurdupel i będzie ponownie kopać razem z krasulskim. Tego wariantu jeszcze nie przerabiali. Alleluja i do przodu!!!!!


Anuluj