UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kobietta - "Kobieto puchu marny. .. ". Pani żartuje, prawda? Nie wierzę, że można kierować się głupotą i jeszcze się tym chwalić - bo "Nikogo po drodze nie skrzywdził".
@Kobietta - "Kobieto puchu marny. .. ". Pani żartuje, prawda? Nie wierzę, że można kierować się głupotą i jeszcze się tym chwalić - bo "Nikogo po drodze nie skrzywdził".