UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Postąpiłabym tak ponieważ nigdy nie miałam w sobie zapału do donoszenie na innych. Nikogo po drodze nie skrzywdził więc dlaczego miałabym robić człowiekowi pod górkę. W dzisiejszych czasach większość osób nosi przy sobie komórki więc myślę, że z telefonem do rodzimy nie byłoby problemu a jeśli to zabrałabym kluczyki i przekazała komuś w okolicy bo mimo wszystko zabezpieczyć się przed ewentualnymi niesłusznymi oskarżeniami warto.

Kobietta