UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Postąpiłabym tak ponieważ nigdy nie miałam w sobie zapału do donoszenie na innych. Nikogo po drodze nie skrzywdził więc dlaczego miałabym robić człowiekowi pod górkę. W dzisiejszych czasach większość osób nosi przy sobie komórki więc myślę, że z telefonem do rodzimy nie byłoby problemu a jeśli to zabrałabym kluczyki i przekazała komuś w okolicy bo mimo wszystko zabezpieczyć się przed ewentualnymi niesłusznymi oskarżeniami warto.
Kobietta