Tego nie pamietają nawet najstarsi kibice (piłka ręczna)

8
10.10.2010
Tego nie pamietają nawet najstarsi kibice (piłka ręczna)
fot. Anna Dembińska
Piłkarze ręczni Wójcik Meble - Techtrans w kompromitującym stylu przegrali z Pogonią Handball Szczecin 23-11 (10-4). Elblążanie razili nieskutecznością, a na pierwszą bramkę trzeba było czekać aż do 20. minuty. Zobacz fotoreportaż.
Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, w pierwszej akcji Grzegorz Perwenis wszedł między dwóch zawodników Pogoni, a ci go ostro faulując spowodowali rzut karny. Niestety Maciej Dawidowski nie dał rady pokonać bramkarza. Jak się później okazało, nieskuteczność gospodarzy była ich bolączką. Mimo wielu prób nikt z zawodników Wójcik Meble-Techtrans nie potrafił pokonać strzegącego bramki Szymona Ligarzewskiego. Na pierwsze trafienie elblążan, kibice musieli czekać do 20. minuty. Gospodarze przegrywali wtedy 6-1, ale dobry okres gry w obronie sprawił, że udało im się rzucić kolejne dwie bramki. Niestety do końca pierwszej połowy naszych zawodników stać było tylko na jedno trafienie. Po trzydziestu minutach na tablicy wyników było 11-4 dla przyjezdnych.
   W drugiej część spotkania Pogoń kontrolowała przebieg meczu. Przy słabo grających przeciwnikach, szczecinianie nie musieli się za bardzo wysilać. Gospodarze grali bez pomysłu na grę w ataku. Bezradnie podawali sobie piłkę, nie mogąc przedrzeć się przez obronę Portowców. Mecz zakończył się wynikiem 23 - 11.
   
   Bramki dla Wójcik Meble-Techtrans: Grzegorz Szczepański 3, Maciej Dawidowski 2, Michał Gryz 2, Mirosław Ośko 1, Tomasz Kwiatkowski 1, Grzegorz Perwenis 1, Robert Długosz 1, Leszek Michałów, Tomasz Maluchnik, Maciej Dąbkowski, Piotr Sadowski, Tomasz Janowicz
   
   4. kolejka - 9/10 października
   MKS Jurand Ciechanów - WKS Grunwald-Allegro Poznań 31-26 (13-12), Vetrex Sokół Kościerzyna - AZS UKW Bydgoszcz34-30 (14-12), AZS AWF Warszawa - AZS PW Warszawa 29-37, Stelmet UZ Zielona Góra - Wisła II Płock S.A. 33-35 (14-21), KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - NLO SMS ZPRP Gdańsk 32-33 (18-16)
   
Marek Wróbel

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

to wina Tuska.
joachimb (2010.10.10)

info

0  
  0
A który to zespół z Elbląga? Bo nie widzę w nazwie. ..
jontek (2010.10.10)

info

0  
  0
Pogoń Handball debilu. Dajecie chłopaki, wierzymy w was!
wierny (2010.10.10)

info

0  
  0
pisalem juz o tym dawno - najwyzsza pora aby miasto zaprzestalo dawania kasy na te druzyne - oni tylko kompromituja to miasto. lepiej przeznaczy te kase na druzyny z ambicjami i kibicami - jak Start czy Olimpia. przegrac u siebie z beniaminkiem 1 ligi tyloma bramkami to wstyd i hanba dla druzyny, ktorej zawodnicy grali przez kilka sezonow w ekstraklasie. tam wszystko jest chore - zaczynajac od nazwy druzyny, poprzez bardzo slabego trenera, a na frekwencji na maeczach konczac (50 osob). albo traktujemy powaznie meska pilke reczna w Elblagu i Techtrans przechodzi pod szyld Olimpii i wzmacnia powaznie swoj sklad albo konczymy te farse. wiecej bramek Szczecinowi chyba zdolala by rzucic moja druzyna z podworka.
ArnoldUPR (2010.10.10)

info

0  
  0
syfffff
kris-mar (2010.10.11)

info

0  
  0
Komentujący tu niejaki ArnoldUPR jest z natury pesymistą i melancholikiem. Jeszcze nie czytałem jego komentarzy, które zawierałyby sens i odrobinę optymizmu. Teraz do rzeczy aby zadać kłam tym bzdurom które ten gościu wypisuje. 1.Na meczu było ponad 200 osób czyli tyle ile na pozostałych meczach I ligii a nie tyle co wypisuje ten nawiedzony pesymista. 2.W składzie Techtransu, który grał kilka sezonów /przez dwa lata/ w ekstraklasie pozostał tylko autor artykułu - Marek Wróbel /kolejne bzdury Arnolda/. 3.Zespół ze Szczecina to murowany kandydat do awansu do superligi / właśnie w ich składzie znajduje się cała liczna grupa zawodników grających uprzednio w ekstraklasie -Ligarzewski, Frelek, Ringwelski, Masiak, Biały itp/. 4.Mimo przegranego meczu i dużej różnicy bramkowej było to najlepsze spotkanie elbląskiej drużyny od dłuższego czasu. Arnoldzik jak jesteś dyletantem czy też palantem to lepiej nie zabieraj głosu jak się na czymś nie znasz a z takim podejściem to lepiej dla tej dyscypliny będzie gdy nie będziesz odwiedzał obiektu przy ul. Grunwaldzkiej 135 /chociaż wątpię że byłeś na tym meczu/. Ocena dokonana przez Marka Wróbla wynika raczej z pomeczowej frustracji i gorących, że mecz był przegrany. Ale nie był to wstyd przegrać tego moeczu.
rocznik 65 (2010.10.11)

info

0  
  0
mecz byl do dupy hahaha
(2010.10.15)

info

0  
  0
szkoda mi tylko Marka Wrobla bo to naprawde dobry bramkarz tylko nikt nie da mu sie rozwinac stoi juz w miejscu i e Elblagu ??? moglby kupic go Wenta bo to naprawde bardzo utalentowany sporyowiec
(2010.10.15)

info

0  
  0