UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pisalem juz o tym dawno - najwyzsza pora aby miasto zaprzestalo dawania kasy na te druzyne - oni tylko kompromituja to miasto. lepiej przeznaczy te kase na druzyny z ambicjami i kibicami - jak Start czy Olimpia. przegrac u siebie z beniaminkiem 1 ligi tyloma bramkami to wstyd i hanba dla druzyny, ktorej zawodnicy grali przez kilka sezonow w ekstraklasie. tam wszystko jest chore - zaczynajac od nazwy druzyny, poprzez bardzo slabego trenera, a na frekwencji na maeczach konczac (50 osob). albo traktujemy powaznie meska pilke reczna w Elblagu i Techtrans przechodzi pod szyld Olimpii i wzmacnia powaznie swoj sklad albo konczymy te farse. wiecej bramek Szczecinowi chyba zdolala by rzucic moja druzyna z podworka.

ArnoldUPR