UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szkoda mi tylko Marka Wrobla bo to naprawde dobry bramkarz tylko nikt nie da mu sie rozwinac stoi juz w miejscu i e Elblagu ??? moglby kupic go Wenta bo to naprawde bardzo utalentowany sporyowiec


Anuluj