UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda mi tylko Marka Wrobla bo to naprawde dobry bramkarz tylko nikt nie da mu sie rozwinac stoi juz w miejscu i e Elblagu ??? moglby kupic go Wenta bo to naprawde bardzo utalentowany sporyowiec
szkoda mi tylko Marka Wrobla bo to naprawde dobry bramkarz tylko nikt nie da mu sie rozwinac stoi juz w miejscu i e Elblagu ??? moglby kupic go Wenta bo to naprawde bardzo utalentowany sporyowiec