UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Komentujący tu niejaki ArnoldUPR jest z natury pesymistą i melancholikiem. Jeszcze nie czytałem jego komentarzy, które zawierałyby sens i odrobinę optymizmu. Teraz do rzeczy aby zadać kłam tym bzdurom które ten gościu wypisuje. 1.Na meczu było ponad 200 osób czyli tyle ile na pozostałych meczach I ligii a nie tyle co wypisuje ten nawiedzony pesymista. 2.W składzie Techtransu, który grał kilka sezonów /przez dwa lata/ w ekstraklasie pozostał tylko autor artykułu - Marek Wróbel /kolejne bzdury Arnolda/. 3.Zespół ze Szczecina to murowany kandydat do awansu do superligi / właśnie w ich składzie znajduje się cała liczna grupa zawodników grających uprzednio w ekstraklasie -Ligarzewski, Frelek, Ringwelski, Masiak, Biały itp/. 4.Mimo przegranego meczu i dużej różnicy bramkowej było to najlepsze spotkanie elbląskiej drużyny od dłuższego czasu. Arnoldzik jak jesteś dyletantem czy też palantem to lepiej nie zabieraj głosu jak się na czymś nie znasz a z takim podejściem to lepiej dla tej dyscypliny będzie gdy nie będziesz odwiedzał obiektu przy ul. Grunwaldzkiej 135 /chociaż wątpię że byłeś na tym meczu/. Ocena dokonana przez Marka Wróbla wynika raczej z pomeczowej frustracji i gorących, że mecz był przegrany. Ale nie był to wstyd przegrać tego moeczu.

rocznik 65