Taneczne mistrzostwa Polski. Dzień drugi

6
13.02.2011
Taneczne mistrzostwa Polski. Dzień drugi
Mateusz Czyżyk i Marta Pilipczuk, elbląska para, która zajęła 6. miejsce na Mistrzostwach Polski w tańcu towarzyskim. (fot. nadesłane)
Zakończył się drugi dzień Mistrzostw Polski. Tancerze rywalizowali dziś w kategorii Młodzież ST, Junior I LA, Senior I i Senior II ST. Elbląscy tancerze: Marta Pilipczuk i Mateusz Czyżyk zajęli podczas Mistrzostw 6. miejsce w tańcu towarzyskim. Zobacz fotoreportaż.
Młodzież ST:
   1 miejsce: MichaÅ‚ Le i Kamila DuraÅ„ska
   2 miejsce: Krzysztof Myka i MaÅ‚gorzata Kowalska
   3 miejsce: MichaÅ‚ UrbaÅ„ski i Izabela Skierska
   4 miejsce: PaweÅ‚ UrbaÅ„ski i Karolina Szostek
   5 miejsce: Maciej Mikrzak i Martyna Michalik
   6 miejsce: Mateusz Czyżyk i Marta Pilipczuk
   
   Junior I LA:

   1 miejsce: Wiktor Nowak i Oliwia Szalast
   2 miejsce: MichaÅ‚ Kieszek i Teresa Kusy
   3 miejsce: Dawid Podgajny i Katarzyna Rudzka
   4 miejsce: Bartosz Lewandowski i Paulina KuciÅ„ska
   5 miejsce: Kamil PlewiÅ„ski i Alicja Ciesielska
   6 miejsce: Krzysztof KÄ…cicki i Julia BieÅ„
   
   Senior I ST:
   1 miejsce: Tomasz Kucharczyk i Róża Kucharczyk
   2 miejsce: Robert Szlendak Robert i Katarzyna Szlendak
   3 miejsce: Emil Gajda i Dorota Gajda
   4 miejsce: Adam WaÅ‚a i Maria Wojtasiewicz
   5 miejsce: Robert Zbrzeźny i Jolanta Zbrzeźna
   6 miejsce: Robert Pawlik i Barbara Pawlik
   
   Senior II ST:
   1 miejsce: Robert Szlendak i Katarzyna Szlendak
   2 miejsce: Dariusz Podgajny i Alicja Jankowska
   3 miejsce: Andrzej Roszak i Urszula Roszak
   4 miejsce: CzesÅ‚aw Florecki i BogusÅ‚awa Teodorowicz
   5 miejsce: JarosÅ‚aw Nowak i Magdalena Bujnicka
   6 miejsce: MieczysÅ‚aw Cichy i Ewa Cichy
   
Edyta Jasiukiewicz, CSE Åšwiatowid

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Szkoda, że nikt z elbląskich tancerzy nie dostał się nawet do półfinału. Dlaczego nie piszecie z jakich miast są finaliści, czy dlatego, że nie ma tam elbląskich tancerzy?
(2011.02.14)

info

0  
  0
"ładne" zdjęcia, zamiast fotoreportaż użył bym stwierdzenia "inwentaryzacja tancerzy"
lolutek (2011.02.14)

info

0  
  0
Brawo Marta i Mateusz, wyglądaliście pięknie. Według mnie byliście najlepsi !!!!!
Optymiska (2011.02.14)

info

0  
  0
Piękne Mistrzostwa, było na co popatrzeć. Byłam pierwszy raz, ale teraz już nie opuszczę żadnych, jeżeli będą w Elblągu.
Zuzanna (2011.02.14)

info

0  
  0
Byłam pierwszego dnia, podobali mi się elbląscy tancerze. Nie rozumiem dlaczego zajęli tak odległe miejsca.
(2011.02.14)

info

0  
  0
To chyba sami zainteresowani piszą nie dostali się bo byli od nich lepsi, maestro ma mniej czasu na tańcorów.
(2011.02.14)

info

0  
  0