UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że nikt z elbląskich tancerzy nie dostał się nawet do półfinału. Dlaczego nie piszecie z jakich miast są finaliści, czy dlatego, że nie ma tam elbląskich tancerzy?
Szkoda, że nikt z elbląskich tancerzy nie dostał się nawet do półfinału. Dlaczego nie piszecie z jakich miast są finaliści, czy dlatego, że nie ma tam elbląskich tancerzy?