UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że nikt z elbląskich tancerzy nie dostał się nawet do półfinału. Dlaczego nie piszecie z jakich miast są finaliści, czy dlatego, że nie ma tam elbląskich tancerzy?


Anuluj