UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękne Mistrzostwa, było na co popatrzeć. Byłam pierwszy raz, ale teraz już nie opuszczę żadnych, jeżeli będą w Elblągu.
Zuzanna
Piękne Mistrzostwa, było na co popatrzeć. Byłam pierwszy raz, ale teraz już nie opuszczę żadnych, jeżeli będą w Elblągu.
Zuzanna