UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękne Mistrzostwa, było na co popatrzeć. Byłam pierwszy raz, ale teraz już nie opuszczę żadnych, jeżeli będą w Elblągu.

Zuzanna

Anuluj