UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłam pierwszego dnia, podobali mi się elbląscy tancerze. Nie rozumiem dlaczego zajęli tak odległe miejsca.
Byłam pierwszego dnia, podobali mi się elbląscy tancerze. Nie rozumiem dlaczego zajęli tak odległe miejsca.