Błotna przygoda, czyli Warmiński Rajd Przeprawowy

9
09.04.2011
Błotna przygoda, czyli Warmiński Rajd Przeprawowy
zdjęcie z pierwszego dnia zmagań (fot. Daniel Arlik)
Miniony weekend minął pod znakiem zmagań pasjonatów samochodów terenowych. Rajd odbył się na braniewskim poligonie. Wzięło w nim udział około 50 załóg, wśród nich także załogi zza wschodniej granicy. Zobacz zdjęcia.
Pomimo deszczu i silnie wiejącego wiatru uczestnikom dopisywały humory. Organizatorzy przygotowali dla zawodników trasy w 4 klasach: turystycznej, wyczynowej, quad a także w najbardziej wymagającej extreme. Było kilka groźnie wyglądających sytuacji, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Uczestnicy pierwszy dzień rajdu zakończyli wspólnie przy ognisku, zbierając siły przed kolejnym dniem zmagań. W sobotę na zakończenie Rajdu odbyła się Integracja wszystkich ekip.
   
   Kolejny etap Warmińskiego Radu Przeprawowego odbędzie się prawdopodobnie w sierpniu.
   
JC

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Fajna fotka; -)
(2011.04.09)

info

0  
  0
Ślicznie; *
(2011.04.10)

info

0  
  0
Foty pierwsza klasa. Szkoda tylko, że w Elbląskich mediach tak mało o tej imprezie pisali. Przecież do Braniewa nie jest w końcu tak daleko.
ktośka (2011.04.10)

info

0  
  0
Znowu pseudo fotograf sie lansuje, o piszacej osobie juz nie wspomne :) Ogarnijcie sie
Foto Expert (2011.04.10)

info

0  
  0
Pseudo fotoekspercie, żałosny ten Twój komentarz. Zdjęcia są jak najbardziej udane, reportaż świetnie oddaje charakter tego typu imprezy. Jeśli masz uwagi do autora tekstu, autora zdjęć - bądź rzeczowy, napisz jakie są błędy. To co reprezentujesz takim wpisem to dno.
wyluzuj (2011.04.10)

info

0  
  0
Foto expres a dlaczego ciebie tam nie było się przypieprzasz zdjęcia czytelne widać co się działo więc oco kaman sobie photoshopem wyedytuj jak ci nie pasuje pfff
Zeb Mackaine (2011.04.10)

info

0  
  0
Zdjęcia bardzo udane moim skromnym zdaniem - chociaż ekspertem w tej dziedzinie nie jestem; ) Gratulacje panie Danielu; )
fantaz_ja (2011.04.11)

info

0  
  0
Foto-Expert, widać, że kole w oczy gdy ktoś nie tytułowany potrafi lepiej i bardziej czytelnie przekazać informację, a może tak warto by było pogratulować P. Danielowi i JC.
postronny (2011.04.27)

info

0  
  0
Foto Expert, jak uważasz się za eksperta od fotografii i eksponowane fotografie Daniela A. są dla ciebie bezwartościowe to powiedz kto był takim wariatem i dał tobie licencję "w dziedzinie fotografii"?
miłośnik (2011.04.28)

info

0  
  0