UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pseudo fotoekspercie, żałosny ten Twój komentarz. Zdjęcia są jak najbardziej udane, reportaż świetnie oddaje charakter tego typu imprezy. Jeśli masz uwagi do autora tekstu, autora zdjęć - bądź rzeczowy, napisz jakie są błędy. To co reprezentujesz takim wpisem to dno.

wyluzuj

Anuluj