UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Foty pierwsza klasa. Szkoda tylko, że w Elbląskich mediach tak mało o tej imprezie pisali. Przecież do Braniewa nie jest w końcu tak daleko.

ktośka

Anuluj