UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Foty pierwsza klasa. Szkoda tylko, że w Elbląskich mediach tak mało o tej imprezie pisali. Przecież do Braniewa nie jest w końcu tak daleko.
ktośka
Foty pierwsza klasa. Szkoda tylko, że w Elbląskich mediach tak mało o tej imprezie pisali. Przecież do Braniewa nie jest w końcu tak daleko.
ktośka