UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Foto-Expert, widać, że kole w oczy gdy ktoś nie tytułowany potrafi lepiej i bardziej czytelnie przekazać informację, a może tak warto by było pogratulować P. Danielowi i JC.
postronny
Foto-Expert, widać, że kole w oczy gdy ktoś nie tytułowany potrafi lepiej i bardziej czytelnie przekazać informację, a może tak warto by było pogratulować P. Danielowi i JC.
postronny