UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Foto-Expert, widać, że kole w oczy gdy ktoś nie tytułowany potrafi lepiej i bardziej czytelnie przekazać informację, a może tak warto by było pogratulować P. Danielowi i JC.

postronny

Anuluj