4:1 dla Polski (hokej)
fot. Witold Sadowski
Zwycięstwem polskich hokeistów zakończył się rozgrywany w miniony weekend w Elblągu VI Międzynarodowy Turniej Hokeja na Sledgach. Reprezentanci Polski, zawodnicy IKS „Atak” Elbląg pokonali zespoły z Rosji i Niemiec. Zobacz fotoreportaż.