4:1 dla Polski (hokej)

9
06.12.2011
4:1 dla Polski (hokej)
fot. Witold Sadowski
Zwycięstwem polskich hokeistów zakończył się rozgrywany w miniony weekend w Elblągu VI Międzynarodowy Turniej Hokeja na Sledgach. Reprezentanci Polski, zawodnicy IKS „Atak” Elbląg pokonali zespoły z Rosji i Niemiec. Zobacz fotoreportaż.
Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali:
   Sylwester Flis, Andrzej Młynarczyk - Polska (Iks „Atak” Elbląg)
   Kuzminykh Maxim, Shikhov Konstantin - Rosja (Khanty Mansiysk Ugra)
   Pilz Christian - Niemcy (Dresden Cardinals)
   
   Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym.
   Wyniki końcowe VI Międzynarodowego Turnieju Hokeja na Sledgach na Lodzie:
   Mecze rozgrywane 2 grudnia (piątek):
   Niemcy (Dresden Cardinals) 1:9 Polska (IKS „Atak” Elbląg)
   Rosja (Khanty Mansiysk Ugra) 7:0 Niemcy (Dresden Cardinals)
   Rosja (Khanty Mansiysk Ugra) 3:2 Polska (IKS „Atak” Elbląg)
   
   Mecze rozgrywane 3 grudnia (Sobota)
   Polska (IKS „Atak” Elbląg) 1:0 Rosja (Khanty Mansiysk Ugra)
   Niemcy (Dresden Cardinals) 3:6 Polska (IKS „Atak” Elbląg)
   Rosja (Khanty Mansiysk Ugra) 1:1 Niemcy (Dresden Cardinals)
   
   Meczu finałowy zakończył się wynikiem 4:1 dla Polski.
   
IKS Atak

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jestem dumny ale ta dysplina jest popularna czemu nie carling
wito (2011.12.06)

info

0  
  0
gratuluje chłopaki!!!! jak zawsze najlepsi! atak górą! :d
Kamilus (2011.12.06)

info

0  
  0
Brawo wreszcie coś dzieje się na tym lodowisku w Elblągu. Tylko beton rządzący nie chce dobudować dodatkowych trybun by były w koło lodowiska. DLACZEGO tak jest jak za PRL-u. Więcej miejsc na widowni to i więcej kasy -imprezy.
(2011.12.06)

info

0  
  0
To fajnie, że taka pracowita drużyna jest w Elblągu !!!!!
(2011.12.06)

info

0  
  0
Jestem pełen podziwu dla tych ludzi. Mimo wiadomych barier mają pasję jaką jest sport. Ogrom wysiłku trzeba ponieść, by grać na takim poziomie. Flisu i jego gra - rewelacja. Jak Messi w piłce kopanej. Szacun.
jamess (2011.12.06)

info

0  
  0
Naprawdę szacuneczek za inicjatywę i wytrwałość. Kawał wyśmienitej roboty.
ex (2011.12.06)

info

0  
  0
strasznie jestem zdziwiona myślałam że najpierw będzie o szaju a potem o hokeju
(2011.12.06)

info

0  
  0
Gratulacje, Elbląg jest z Was dumny !
Elbląg Filp (2011.12.07)

info

0  
  0
jeezuuu, a teraz może jeszcze siatkówka na wisząco, tańcowanie na krześle i pływanie w betonie, ludzie co to za dyscypliny, po co to komu,
(2011.12.07)

info

0  
  0