UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo wreszcie coś dzieje się na tym lodowisku w Elblągu. Tylko beton rządzący nie chce dobudować dodatkowych trybun by były w koło lodowiska. DLACZEGO tak jest jak za PRL-u. Więcej miejsc na widowni to i więcej kasy -imprezy.