UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo wreszcie coś dzieje się na tym lodowisku w Elblągu. Tylko beton rządzący nie chce dobudować dodatkowych trybun by były w koło lodowiska. DLACZEGO tak jest jak za PRL-u. Więcej miejsc na widowni to i więcej kasy -imprezy.